Artykuły

Planowanie wesela krok po kroku? Z nami ci się uda!

Materiał partnera:

Planowanie wesela krok po kroku to najlepsze rozwiązanie. Spraw do załatwienia jest dużo bez względu na to, czy ślub odbywa się w urzędzie stanu cywilnego, czy jest to ślub kościelny. Trzeba przygotować listę gości, wybrać zaproszenia ślubne i zamówić tort weselny. Nie zapominajmy o zarezerwowaniu sali weselnej i wymyśleniu destynacji podróży poślubnej. Jak widać zadania towarzyszące organizacji przyjęcia weselnego piętrzą się bez końca.

Źródło: unsplash.com


Wymarzone wesele? Tu musi się udać!W dniu ślubu wszystko powinno być perfekcyjne, panna młoda szczęśliwa i zrelaksowana, a menu weselne smaczne. Aby tak było konieczne jest planowanie wesela krok po kroku. Organizację wesela zaczynamy od ustalenia daty i rezerwacji lokalu. Kiedy wybraliśmy już dzień ślubu, to czas na sprawy formalne. Jeśli planujemy ślub cywilny, to odwiedzamy odpowiedni urząd. Jeśli naszym marzeniem jest ślub w kościele, to umawiamy się na spotkanie z proboszczem.

Kiedy sprawy formalne ceremonii ślubnej zostały uzgodnione czas wybrać motyw przewodni wesela. Z pomocą przyjdzie kreatywna pracownia https://pracowniatadam.pl/. Na stronie czeka wiele inspiracji na temat dekoracji sali weselnej. Jeśli nie czujemy się na siłach, a przygotowania nasz przerastają, możemy skorzystać z usług wedding plannera.


Jak rozsadzić gości weselnych?Przyjęcie weselne nie obędzie się bez gości. Rodzina panny młodej i pana młodego zazwyczaj się nie zna. Aby zadbać o ich komfort trzeba po pierwsze potwierdzić ostateczną liczbę zaproszonych, a po drugie sensownie usadzić gości. Niezbędne będą winietki na stół. To wygoda i komfort zarówno dla pary młodej, jak i dla gości.

Oferta winietek jest ogromna i różnorodna. Nowość na rynku to lustrzane winietki z motywem graficznym. Idealnie wpisują się w stylistykę ślubu glamour. Połyskują i błyszczą. Do wyboru jest kolorystyka złota i srebrna, z łatwością można je dopasować do reszty dekoracji. Świetnie wyglądają w towarzystwie innych, lustrzanych elementów. Na powierzchni winietki umieszczone jest imię i nazwisko zaproszonej osoby. Istnieje możliwość, aby do projektu wprowadzić spersonalizowane zmiany.

Rodzice, od których wszystko się zaczęło!Podziękowania dla rodziców to obowiązkowy punkt wesela. Ogromne kosze kwiatów, drzewka szczęścia, zdjęcia nowożeńców oprawione ramką i paspartu wręczane na środku sali oraz wspólne tańce. To zaledwie początek listy pomysłów. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu, zasługują na wyjątkowy prezent, który zostanie z nimi na lata. Prezent może mieć duży format plakatu lub małej szkatułki. Liczy się przede wszystkim pamięć.
© 2009 - 2022 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.