Artykuły

Jak urozmaicić seks? 3 pomysły na grę wstępną

Materiał partnera:

Wiele osób zastanawia się jak urozmaicić seks i wzbogacić grę wstępną. Zarówno kobiety jak i mężczyźni skrywają w sobie sporą ilość fantazji.Zdarza się konsultować fantazje z koleżankami lub kolegami.

Jak urozmaicić seks? 3 pomysły na grę wstępną


Wiele osób zastanawia się jak urozmaicić seks i wzbogacić grę wstępną. Zarówno kobiety jak i mężczyźni skrywają w sobie sporą ilość fantazji. Zdarza się konsultować fantazje z koleżankami lub kolegami. Nadal jednak sfera seksu pozostaje poza strefą komfortu i rozmowa np. o zabawkach analnych takich jak: kulki analne czy korek analny wzbudza zawstydzenie. Zgłębiając jednak potrzeby ludzi można śmiało stwierdzić że zarówno pary jak i singielki w głębi duszy marzą o przełamaniu rutyny i małych bądź większych eksperymentach. Przełamanie rutyny nie jest takie trudne i nie wymaga ?pokoju Greya?. Poniżej znajdują się 3 pomysły na urozmaicenie seksu, oraz fajne pomysły na grę wstępną.

# 1 ZABAWKI ANALNEKulki analne i korki analne należą do najbardziej popularnych produktów analnych dostępnych na rynku. Zabawki analne są w naszej kulturze tematem taboo. Na szczęście powoli się to zmienia i świadomość przyjemności jakie może dać seks analny się zwiększa. Silikonowe kulki analne to numer 1 w doświadczeniach z seksem analnym. Na pierwszy raz z produktami analnymi dobrym miejscem jest prysznic. Kabina prysznicowa to miejsce odosobnienia, gdzie czujemy się dobrze, zrelaksowani a na koniec szybciutko można dokończyć mycie i po wyjściu z łazienki jakby nigdy nic wrócić do codziennych obowiązków. Co zaczyna się pod prysznicem nie koniecznie musi się tam kończyć. Eksperymenty można przecież przenieść do sypialny a może do salonu.


# 2 ZESTAW KAJDANEK POD ŁÓŻKO Z DŁUGIMI PASAMIPodobnie jak z prysznicem, z łóżka korzystamy codziennie. Pamiętajmy jednak, że łóżko ma również inne funkcje poza spaniem w nim, czytaniem książek czy przeglądaniem smartphona. Jeśli chcecie wraz ze swoim partnerem/partnerkom zaszaleć troszeczkę to zestaw kajdanek zapinanych pod łóżko sprawdzi się doskonale. Jest to fantastyczny gadżet erotyczny, który można użyć zarówno podczas gry wstępnej jak i już w bardziej zaawansowanej fazie zabawy. Zestaw kajdanek z pasami można instalować na stałe, bowiem kajdanki są odpinane a pasy zostają ukryte pod materacem czy stelażem łóżka. Dzięki takiemu systemowi w kilka sekund możemy zamienić nasze zwyczajne łóżko w plac zabaw bdsm. Niska cena i wysoka jakość takiego zestawu gwarantuje niezapomniane chwile dla kochanków.


# 3 BIELIZNA EROTYCZNA BODYSTOCKINGDla wielu kobiet gra wstępna jest podstawą udanego seksu. A jak to jest z mężczyznami? A więc?faceci są wzrokowcami. Dlatego nie ma nic lepszego jak wskoczyć w seksowną bieliznę typu bodystocking lub przebrać się w strój pielęgniarki, pokojówki lub policjantki. W łatwy sposób można rozpalić zmysły partnera. Partner na pewno się odpłaci swoją aktywnością i wigorem. Stroje bodystocking są uniwersalnych rozmiarów, także bez skrępowania można zrobić zakupy w sklepie erotycznym online nie martwiąc się zbytnio o rozmiar. Elastyczny materiał o strukturze siateczki dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Sporo modeli ma wycięcie w kroku dzięki czemu bielizna bodystocking doskonale sprawdza się nie tylko podczas gry wstępnej ale również podczas samego stosunku. Używając erotycznej bielizny rozgrzejemy zmysły partnera i urozmaicimy nasze wspólne życie seksualne.

W całej zabawie, najważniejsze jest jednak poznanie swojego partnera i przełamanie rutyny. Czasem wystarczy mały gadżet erotyczny, innym razem bielizna erotyczna, a czasem coś mocniejszego jak korek analny, czy wibrator magic wand. Nie bójcie się eksperymentować, bo nie ma nic gorszego niż wpaść w rutynę i zapomnieć o bliskości.
© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.