Artykuły

Zabawki erotyczne dla par - sprawdź 7 najlepszych propozycji

Według powszechnej opinii gadżety erotyczne przeznaczone są przede wszystkim dla zaspokajania singli. Jest to jednak wyjątkowo mylne stwierdzenie, ponieważ odpowiednio dobrane gadżety potrafią urozmaicić i rzucić nowe światło na pożycie par nawet w wieloletnich związkach. Zabawki erotyczne dla par znajdują zastosowanie zarówno w związkach homo- jak i heteroseksualnych. Sprawdź ranking 7 najciekawszych akcesoriów dla dwojga.

Zabawki erotyczne dla par - sprawdź 7 najlepszych propozycji


  • Opaska na oczy - zasłonięcie oczu wzmaga inne zmysły, a co za tym idzie pozwala na znacznie intensywniejsze odczuwanie zapachu, smaku czy dotyku. Wprowadzenie opaski lub nawet wstążki do sypialni może być ciekawym urozmaiceniem życia erotycznego w każdym związku.
  • Kajdanki, uprzęże, chokery - osoby, które lubią nieco ostrzejszą zabawę mogą poczuć spełnienie wprowadzając do swojego życia erotycznego nieco akcesoriów BDSM. Kneblowanie, wiązanie lub delikatne podduszanie partnera podczas seksu może doprowadzić do zupełnie nowych doznań. Praktyka taka może również utorować drogę do znacznie ostrzejszych zabaw w przyszłości, podczas których w ruch będą szły znacznie bardziej zaawansowane zabawki erotyczne dla par!
  • Wibrator klasyczny - zwyczajny wibrator o prostym kształcie może wprowadzić do sypialni ogromne zmiany. Urządzenie to znajdzie zastosowanie zarówno podczas gry wstępnej, w trakcie aktu jak i w momencie, kiedy jeden z partnerów będzie odczuwał niedosyt po odbytym stosunku. Moc wibracji lub pulsacji potrafi nie tylko pieścić łechtaczkę, ale sprawdza się do pobudzania stref intymnych takich jak sutki, brzuch lub uda.
  • Wibrator analny lub do punktu G - to zabawki erotyczne dla par, które doskonale wiedzą czego chcą w łóżku lub takich, które planują poznać zupełnie nowe doznania. Wibrator analny dzięki swojej konstrukcji jest bezpieczny w użyciu zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Wibrator do stymulacji punktu G może zaś pomóc w sprawieniu partnerce nietypowej przyjemności
  • Wibratory dla par - osoby, które myślą o ?zamianie miejsc? w łóżku oraz pary złożone z dwóch kobiet mogą odnaleźć zupełnie nowe obszary rozkoszy wykorzystując w sypialni wibratory dla par. Te wyjątkowe urządzenia mogą być montowane na uprzężach lub skonstruowane w taki sposób, aby utrzymywać się w miejscu dzięki specjalnemu wyprofilowaniu. W przeciwieństwie do podwójnego dildo, wibrator dla pary pozwala na aktywne czerpanie przyjemności obu stronom.
  • Dildo - klasyczne dildo sprawdza się w sypialniach osób, które największą przyjemność czerpią z penetracji. Jednostronny sztuczny penis jest taką zabawką erotyczną dla par, która wymaga nieco pracy i działania. Gadżet ten może jednak urozmaicić seks dzięki podwójnej penetracji lub przydać się, gdy jeden z partnerów opadnie z sił, a drugi wciąż czuje niedosyt.
  • Dildo dla par - obustronnie zakończone dildo będzie idealnym rozwiązaniem do łóżka par homoseksualnych - szczególnie dwóch kobiet. Gadżet ten pozwala na obopólną penetrację w wielu pozycjach.
© 2009 - 2021 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.