Firma

Dom Przyjęć Okolicznościowych - Patio Con Gusto w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zdrojowa 4

kom. 735005968

kom. 735005969

patiocongusto.pl/

Zobacz nas na Facebooku

Drodzy Nowożeńcy!
Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Spełnimy Wasze marzenia organizując przyjęcie weselne w stylowych wnętrzach pszczyńskiego Patio Con Gusto. Niebiańska atmosfera naszej sali weselnej sprzyja organizacji niebanalnych przyjęć. Każde takie przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się, by ten ważny dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary.
Oferujemy kilka pakietów weselnych oparte na tradycyjnych daniach kuchni polskiej i śląskiej, ponadto stworzyliśmy menu tematyczne, dedykowane Parom , które chciałby przenieś swoich Gości w świat kuchni włoskiej lub zapoznać ich ze śląskimi zwyczajami, organizując wesele w stylu folk.
Do dyspozycji oddajemy sale, które maksymalnie pomieszczą do 220 osób. Ilość osób uzależniona jest od ustawienia sali i wyboru rodzaju stołów(okrągłe lub prostokątne). Sala weselna dysponuje oświetleniem ledowym, którego kolor można dowolnie wybrać lub stworzyć gwiezdne niebo. Dekoracja stołów i krzeseł spełni najbardziej wymagające gusta.
Przewidzieliśmy wiele atrakcji, które mogą towarzyszyć organizacji wesela, Wasi goście w różnych przebraniach mogą stworzyć dla Was niezapomniany foto album, korzystając z ?foto budki?. W naszej ofercie znajdziecie również upominki dla gości weselnych, które mogą być naszej produkcji lub skomponowane przez nas.
W ramach menu tematycznych, proponujemy organizację wesela w wybranym miejscu na Śląsku lub w Pszczynie w formie przyjęcia ogrodowego. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem i transportem, aby zorganizować wesele nawet do 500 osób. Do naszej dyspozycji pozostają pola golfowe w Pszczynie oraz obiekty zabytkowe.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 12249Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2019.08.09

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.