Firma

Oryginalne, Eleganckie i Nietypowe Zaproszenia Ślubne - COMFORE

Katowice

www.comfore.pl

Zobacz nas na Facebooku

W ramach oferty COMFORE znajdą Państwo wspaniałe, eleganckie i oryginalne zaproszenia ślubne, które wykonywane są ręcznie, z najwyższej jakości materiałów. Wyroby papiernicze, które reprezentują naszą ofertę, są w pełni pesonalizowane i jednocześnie umożliwiają Zamawiającemu wprowadzanie przeróżnych modyfikacji, tak aby każdy Klient mógł być w 100% zadowolony z efektów współpracy z nami.
Nasze ręcznie robione zaproszenia ślubne dostępne są we wszystkich popularnych formatach, tak więc bez względu na to czy poszukujesz wzorów umożliwiających umieszczenie krótkich, czy też długich treści, u nas zawsze najdziesz idealną propozycję dla siebie! Bardzo istotna zaletą naszych produktów, jest możliwość umieszczania nie tylko indywidualnej treści, czy personalizacji na podstawie listy gości, lecz również i zdjęcia. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem, to jedne z najczęściej zamawianych u nas produktów, co z pewnością wiąże się z faktem ich niesamowicie eleganckiego i oryginalnego wyglądu.
Skorzystanie z naszych usług wiąże się również z niezmiernie szerokim wyborem zaproszeń dostępnych w następujących wariacjach:
- zaproszenia klasyczne
- zaproszenia glamour
- złote, srebrne i metalizowane zaproszenia
- zaproszenia tłoczone
- czarno-białe i czarne zaproszenia
Niezwykłe bogactwo wzorów wraz z możliwością znacznej ingerencji w ich wygląd, treść i tym podobne, powoduje, że nasza oferta zalicza się do jednej z atrakcyjniejszych i jednocześnie najbardziej elastycznych.
Oprócz zaproszeń ślubnych polecamy również:
- winietki
- zawieszki na butelki
- menu ślubne
- księgi gości
które utrzymane są w klimatach zbieżnych z każdym z dostępnych wzorów zaproszeń. Dzięki temu, zamawiając cały zestaw papeterii ślubnej, zadbasz o spójny wygląd każdego jego elementu.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Galeria
Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 10318Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2018.12.20

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.